Nokia HS-21W akku 150mAh / 0.56Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia langattomien kuulokkeiden kanssa:
HS-21W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
LP402025L150
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-NKH211SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095972 |
| Korvaa | LP402025L150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.56Wh |
| Mitat | 26.50 x 20.00 x 4.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |