Nokia BV-L4A yhteensopiva akku 2200 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Lumia 540
Lumia 540 Dual SIM
Lumia 830
Lumia 540 Dual SIM
Lumia 830
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BV-L4A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja R…
| SKU | CS-NK830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095514 |
| Korvaa | BV-L4A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 65.05 x 60.15 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |