Nokia BV-5JW yhteensopiva akku 1450 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Nokia Lumia 800, Lumia 800C, N9 & N9-00.
Erittäin korkealaatuinen BV-5JW tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-NK800XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070658 |
| Korvaa | BV-5JW |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 58.60 x 37.90 x 5.56mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |