Nokia BP-5T yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Lumia 820
Lumia 820.2
Arrow
Lumia 825
Lumia 820.2
Arrow
Lumia 825
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BP-5T
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK820SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070696 |
| Korvaa | BP-5T |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 76.00 x 35.50 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |