Nokia BP-5L yhteensopiva akku 1300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia matkapuhelimien kanssa:
770
7700
7710
9500
E61
E62
N800
N92
7700
7710
9500
E61
E62
N800
N92
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia matkapuhelimien alkuperäisakut:
BP-5L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-NK5LSL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004691 |
| Korvaa | BP-5L |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 65.80 x 43.80 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |