Nokia Booklet 3G yhteensopiva akku 3840 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia kannettavien tietokoneiden kanssa:
Nokia Booklet 3G
Booklet 3G Blue
Booklet 3G White
Booklet 3G Black
Booklet 3G Blue
Booklet 3G White
Booklet 3G Black
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BC-1S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NKBC1NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035138 |
| Mitat | 250.27 x 84.42 x 13.00mm |
| Korvaa | BC-1S |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3840mAh / 56.83Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |