Nokia BN-01 yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Nokia X
X+
A110
Normandy
X Plus
X Dual SIM
RM-980
RM-1053
X+
A110
Normandy
X Plus
X Dual SIM
RM-980
RM-1053
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BN-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NKA110XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085188 |
| Korvaa | BN-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 69.40 x 34.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |