Nokia BLD-3 yhteensopiva akku 1000 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Nokia 7250i, 7210, 6610, 6585, 6560, 6225, 6200, 3300, 3205, 3200, 6220, 2100, 7250, 6610i, 3205i, 6585, 6610i, 7250, 3200, 6610i.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-NKD3MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004585 |
| Korvaa | BLD-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 52.98 x 32.74 x 6.61mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |