Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
1220
1221
1260
1261
2260
3310
3315
3330
3350
3360
3385
3390
3395
3410
3510
3510i
3520
3530
3560
3570
3585
3585i
3586
3586i
3587i
3588i
3589i
3590
3595
3810
5510
6010
6651
6800
6810
6650
1221
1260
1261
2260
3310
3315
3330
3350
3360
3385
3390
3395
3410
3510
3510i
3520
3530
3560
3570
3585
3585i
3586
3586i
3587i
3588i
3589i
3590
3595
3810
5510
6010
6651
6800
6810
6650
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BLC-2
BLC-1
BMC-3
BLC-1
BMC-3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NKC2ML |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004455 |
| Korvaa | BLC-2 / BLC-1 / BMC-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 53.00 x 39.00 x 7.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |