Nokia BL-6U yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Nokia ERDOS, 8820.
Edullinen ja laadukas Nokia BL-6U yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa : Nokia ERDOS, 8820. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja var…
| SKU | CS-NK6USL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035091 |
| Korvaa | BL-6U |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 55.26 x 33.91 x 4.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |