Nokia BL-6F yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Nokia N95 8GB, N78, N79.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-NK6FSL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020967 |
| Korvaa | BL-6F |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 46.00 x 40.10 x 6.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |