Nokia BL-5K yhteensopiva akku 1000 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: N85, N86, C7, C7-00
.
Korvaa Nokia BL-5k. Sopii mm. N85, N86, C7, C7-00.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-NK5KSL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025801 |
| Korvaa | BL-5K |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 46.89 x 44.00 x 5.37mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |