Nokia BL-5J yhteensopiva akku 900 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Nokia 5800, 5800T, 5800 Xpress Music, 5228, Lumia 520
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-NK5JSL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025825 |
| Korvaa | BL-5J |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 59.89 x 37.80 x 5.57mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |