Nokia BL-5CT yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
5220 XpressMusic
6730
6303 classic
5630 XpressMusic
6303i classic
6303 classic Illuvial
6700 classic Illuvial
C3-01
C5-00
C6-01
5220
6303
C5
6730 Classic
6730
6303 classic
5630 XpressMusic
6303i classic
6303 classic Illuvial
6700 classic Illuvial
C3-01
C5-00
C6-01
5220
6303
C5
6730 Classic
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BL-5CT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK5CTXL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059936 |
| Korvaa | BL-5CT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 54.60 x 34.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |