Nokia BL-5B yhteensopiva akku 900 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Nokia 2610, 3220, 3230, 5140, 5140i, 5200, 5300, 5500, 6020, 6021, 6061, 6070, 6080, 7260, 7360, N80, N90, 5070, 5500 Sport, 6060, 6101, 6120 Classic, 6121 classic, 6124 classic, 5320 XpressMusic, 6062, 6122c.
Edullinen ja laadukas Nokia BL-5B yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa : Nokia 2610, 3220, 3230, 5140, 5140i, 5200, 5300, 5500, 6020, 6021, 6061, 6070, 6080, 7260, 7360, N80, N90, 5070, 5500 Sport, 6060, 6101, 6120 Classic, 6121 classic, 6124 classic, 5320 XpressMusic, 6062, …
| SKU | CS-NK5BHL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037057 |
| Korvaa | N5B80T |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 46.20 x 34.14 x 5.68mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |