Nokia BL-4UL yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Asha 225
Nokia 3310 2017 malli
Nokia 6310 2021 vuoden malli
Nokia 3310 2017 malli
Nokia 6310 2021 vuoden malli
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BL-4UL
BL-4WL
Vanhaan 2000 luvun alun Nokia 3310 puhelimeen sopii BLC-2 akut. BL-4WL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK225XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086543 |
| Korvaa | BL-4UL / BL-4WL |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 60.60 x 38.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |