Nokia BL-4S yhteensopiva akku 800 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
7610
7610S
7610 Supernova
3600
3600S
2680
2680S
3600 slide
2680 slide
3710 fold
7020
7100 Supernova
7610S
7610 Supernova
3600
3600S
2680
2680S
3600 slide
2680 slide
3710 fold
7020
7100 Supernova
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BL-4S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK4SML |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023944 |
| Korvaa | BL-4S |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 50.00 x 38.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |