Nokia BL-4D yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Nokia N97 Mini, E5, N8, E7.
Edullinen ja laadukas BL-4D akku joka on yhteensopiva: Nokia N97 Mini, E5, N8, E7. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvik…
| SKU | CS-NK4DXL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037125 |
| Korvaa | C4D10T / N4D113J |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 60.00 x 43.80 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |