Nokia BL-4C yhteensopiva akku 900 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
108
2650
2651
2652
3108
5100
6088
6100
6101
6102i
6103
6125
6126
6131
6133
6136
6170
6260
7200
7270
6126
6300
1265
1325
6066
2650
2651
2652
3108
5100
6088
6100
6101
6102i
6103
6125
6126
6131
6133
6136
6170
6260
7200
7270
6126
6300
1265
1325
6066
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BL-4C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK4CHL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128060314 |
| Korvaa | JB-4C |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |