Nokia BL-4C yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Nokia 2650, 2651, 2652, 3108, 5100, 6088, 6100, 6101, 6102i, 6103, 6125, 6126, 6131, 6133, 6136, 6170, 6260, 7200, 7270,
6126, 6300, 1265, 1325, 6066.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-NK4CXL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004493 |
| Korvaa | BL-4C |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |