Nokia BL-4AX yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
6300 4G
8000 4G
TA-1286
TA-1291
TA-1287
TA-1294
TA1307
TA-1324
TA-1305
TA-1300
TA-1303
TA-1311
8000 4G
TA-1286
TA-1291
TA-1287
TA-1294
TA1307
TA-1324
TA-1305
TA-1300
TA-1303
TA-1311
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BL-4AX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NKT630SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174745 |
| Korvaa | BL-4AX / BL-4XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 69.40 x 44.00 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |