Nokia älypuhelinten Nokia 5.3 / TA-1234 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Nokia älypuhelinten Nokia 5.3 / TA-1234 yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-NKT530SL
23,95 €
Nokia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nokia 5.3
TA-1234
TA-1234
Korvattavat Nokia älypuhelinten alkuperäisakut
LC-440
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-NKT530SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167501 |
| Korvaa | LC-440 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 87.00 x 64.54 x 3.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |