Nokia älypuhelinten CN110 / G10 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Nokia älypuhelinten CN110 / G10 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-NKT340SL
25,95 €
21,95 €
Nokia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CN110
G10
G20
TA-1338
G10
G20
TA-1338
Korvattavat Nokia älypuhelinten alkuperäisakut
WT340
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-NKT340SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173045 |
| Korvaa | WT340 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 86.90 x 64.50 x 4.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |