Nokia älypuhelinten C3 2020 yhteensopiva akku 2950mAh
calcActive())">
Nokia älypuhelinten C3 2020 yhteensopiva akku 2950mAh
In stock
- SKU
- CS-NKC300SL
22,95 €
Nokia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C3 2020
Korvattavat Nokia älypuhelinten alkuperäisakut
SP330
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-NKC300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161479 |
| Korvaa | SP330 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.36Wh |
| Mitat | 84.00 x 63.90 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |