Nokia älypuhelinten 7 Plus / TA1046 yhteensopiva akku 3700mAh
calcActive())">
Nokia älypuhelinten 7 Plus / TA1046 yhteensopiva akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-NKT346SL
22,95 €
Nokia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
7 Plus
TA1046
TA1046
Korvattavat Nokia älypuhelinten alkuperäisakut
HE346
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-NKT346SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173793 |
| Korvaa | HE346 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 88.10 x 65.55 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |