Nokia 8 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia matkapuhelimien kanssa:
8
8 Global Dual SIM
8 Global Dual SIM TD-LTE
8 Global TD-LTE
8 Global Dual SIM
8 Global Dual SIM TD-LTE
8 Global TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia matkapuhelimien alkuperäisakut:
HE328
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-NK800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132141 |
| Korvaa | HE328 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.63Wh |
| Mitat | 69.50 x 59.40 x 3.74mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |