Nokia 7, 7 Premium Edition, 7 Premium Edition Dual SIM akku 3000mAh
calcActive())">
Nokia 7, 7 Premium Edition, 7 Premium Edition Dual SIM akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-NKT700SL
24,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia matkapuhelimien kanssa:
7
7 Premium Edition
7 Premium Edition Dual SIM
7 Premium Edition Dual SIM TD-
HMD C1N
7 Premium Edition
7 Premium Edition Dual SIM
7 Premium Edition Dual SIM TD-
HMD C1N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia matkapuhelimien alkuperäisakut:
HE317
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-NKT700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135258 |
| Korvaa | HE317 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 76.86 x 62.20 x 3.58mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |