Nokia 6 yhteensopiva akku 3300 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Nokia 66 Dual SIMTA-1025TA-1039HMD D1CNokia 6TA-1021TA-1033TA-1000TA-1003
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
HE316HE317HE335
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NKT103SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131151 |
| Korvaa | HE316 / HE335 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 78.50 x 63.95 x 3.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |