Nokia 3210 BML-3 yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Nokia 3210 BML-3 yhteensopiva akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-NKM3SL
18,95 €
14,95 €
Nokia BML-3 yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin Nokia 3210 puhelimeen.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NKM3SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004448 |
| Korvaa | BML-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 2.88Wh |
| Mitat | 76.44 x 36.19 x 7.23mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |