Nokia 3 yhteensopiva akku 2600 mAh
calcActive())">
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Nokia 3TA-1020TA-1028TA-1032TA-1038
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
HE319
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NKT102SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131168 |
| Korvaa | HE319 / HE330 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 68.50 x 59.80 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |