Nokia 3.4 / 5.4 yhteensopiva akku 3900 mAh
calcActive())">
Nokia 3.4 / 5.4 yhteensopiva akku 3900 mAh
In stock
- SKU
- CS-NKT540SL
19,95 €
16,95 €
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Nokia 5.4
5.4 2021
HMD 5.4
Nokia 3.4
TA-1288
TA-1283
TA-1285
5.4 2021
HMD 5.4
Nokia 3.4
TA-1288
TA-1283
TA-1285
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
HQ430
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NKT540SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167754 |
| Korvaa | HQ430 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 80.00 x 64.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |