Nokia 3.1, TA-1049, TA-1057 akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia matkapuhelimien kanssa:
3.1
TA-1049
TA-1057
TA-1063
TA-1070
TA-1074
TA-1049
TA-1057
TA-1063
TA-1070
TA-1074
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia matkapuhelimien alkuperäisakut:
HE351
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-NKT310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141044 |
| Korvaa | HE351 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 66.55 x 57.00 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |