Niton tutkimuslaitteen XLp / XLT yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
Niton tutkimuslaitteen XLp / XLT yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-NTL787SL
192,95 €
Niton tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XLp
XLT
787
898
XLP 818
XLT
787
898
XLP 818
Korvattavat Niton tutkimuslaitteen alkuperäisakut
600-541
510001-099
510001-099
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Niton tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-NTL787SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181101 |
| Korvaa | 600-541 / 510001-099 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 128.50 x 82.40 x 54.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |