Niton tutkimuslaitteen XL-2 / XL2 GOLDD yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
Niton tutkimuslaitteen XL-2 / XL2 GOLDD yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-NTL200SL
192,95 €
Niton tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XL-2
XL2 GOLDD
XL3t
XL3t GOLDD
XL2
XL3
XL2 GOLDD
XL3t
XL3t GOLDD
XL2
XL3
Korvattavat Niton tutkimuslaitteen alkuperäisakut
420-002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Niton tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-NTL200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181095 |
| Korvaa | 420-002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 158.20 x 58.80 x 42.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |