Nintendo pelikonsolin Wii U GamePad WUP-003 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Nintendo pelikonsolin Wii U GamePad WUP-003 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-NTP016SL
32,95 €
Nintendo pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Wii U GamePad WUP-003
Korvattavat Nintendo pelikonsolin alkuperäisakut
WUP-003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nintendo pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-NTP016SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164258 |
| Korvaa | WUP-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 81.00 x 54.66 x 9.24mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |