Nintendo pelikonsolin Home Circuit / Mario Kart Live yhteensopiva akku 1750mAh
calcActive())">
Nintendo pelikonsolin Home Circuit / Mario Kart Live yhteensopiva akku 1750mAh
In stock
- SKU
- CS-NTS038SL
25,95 €
Nintendo pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Home Circuit
Mario Kart Live
Mario Kart Live
Korvattavat Nintendo pelikonsolin alkuperäisakut
HAC-038
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nintendo pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-NTS038SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164746 |
| Korvaa | HAC-038 / 1670-9900 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 69.80 x 38.60 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |