Nintendo pelikonsolin HDH-001 / HDH-002 yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Nintendo pelikonsolin HDH-001 / HDH-002 yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-NTS002SL
22,95 €
Nintendo pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HDH-001
HDH-002
Switch Lite
Switch Lite NS
HDH-002
Switch Lite
Switch Lite NS
Korvattavat Nintendo pelikonsolin alkuperäisakut
HDH-003
HDH-A-BPHAT-C0
HDH-A-BPHAT-C0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nintendo pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-NTS002SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157564 |
| Korvaa | HDH-A-BPHAT-C0 / HDH-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 73.60 x 53.30 x 5.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |