Nikon tutkimuslaitteen DTM-302 / DTM-330 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Nikon tutkimuslaitteen DTM-302 / DTM-330 yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-TRM350SL
91,95 €
Nikon tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DTM-302
DTM-330
DTM-330 Total Stations
DTM-332
DTM-350
DTM-352
DTM-400
DTM-452
NPL 350 Total Station
NPL-302
NPL-352
NPR-352
NPR-362
NPR-452
DTM-330
DTM-330 Total Stations
DTM-332
DTM-350
DTM-352
DTM-400
DTM-452
NPL 350 Total Station
NPL-302
NPL-352
NPR-352
NPR-362
NPR-452
Korvattavat Nikon tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BC-65
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nikon tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-TRM350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167976 |
| Korvaa | BC-65 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 27.36Wh |
| Mitat | 165.70 x 61.40 x 24.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |