Nikon kameroiden Coolpix D7000 / D800 yhteensopiva akku 2050mAh
calcActive())">
Nikon kameroiden Coolpix D7000 / D800 yhteensopiva akku 2050mAh
In stock
- SKU
- CS-ENEL15MU
25,95 €
Nikon kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Coolpix D7000
D800
Digital SLR D800
D800E
1 V1
MB-D12
D600
D610
D7000
D7100
D7200
D750
D810
D810A
D850
D7500
Z6
Z7
Z6II
Z7II
Z5
D780
D500
MB-D18
MB-D17
MD-D16
MB-D15
MB-D14
MB-N11
MB-N10
MH-25a
WT-7
D800
Digital SLR D800
D800E
1 V1
MB-D12
D600
D610
D7000
D7100
D7200
D750
D810
D810A
D850
D7500
Z6
Z7
Z6II
Z7II
Z5
D780
D500
MB-D18
MB-D17
MD-D16
MB-D15
MB-D14
MB-N11
MB-N10
MH-25a
WT-7
Korvattavat Nikon kameroiden alkuperäisakut
EN-EL15
EN-EL15A
EN-EL15B
EN-EL15c
EN-EL15A
EN-EL15B
EN-EL15c
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nikon kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-ENEL15MU |
|---|---|
| Jännite uusi | 7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178101 |
| Korvaa | EN-EL15 / EN-EL15A / EN-EL15B / EN-EL15c |
| Kapasiteetti (mAh) | 2050mAh / 14.35Wh |
| Mitat | 50.80 x 39.80 x 20.20mm |
| Jännite | 7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |