Motorola radiopuhelimen R7 / R7A versio 2 yhteensopiva akku 2250mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen R7 / R7A versio 2 yhteensopiva akku 2250mAh
In stock
- SKU
- CS-MTR710TW
46,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
R7
R7A
R7A
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
PMNN4807
PMNN4807A
PMNN4808
PMNN4809
PMNN4810
PMNN4809A
PMNN4810A
PMNN4407
PMNN4407A
PMNN4808A
PMNN4407
PMNN4407A
PMNN4807
PMNN4807A
PMNN4808
PMNN4808A
PMNN4809
PMNN4809A
PMNN4810
PMNN4810A
PMNN4807A
PMNN4808
PMNN4809
PMNN4810
PMNN4809A
PMNN4810A
PMNN4407
PMNN4407A
PMNN4808A
PMNN4407
PMNN4407A
PMNN4807
PMNN4807A
PMNN4808
PMNN4808A
PMNN4809
PMNN4809A
PMNN4810
PMNN4810A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTR710TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182498 |
| Korvaa | PMNN4807 / PMNN4807A / PMNN4808 / PMNN4809 / PMNN4810 / PMNN4809A / PMNN4810A / PMNN4407 / PMNN4407A / PMNN4808A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2250mAh / 16.65Wh |
| Mitat | 120.50 x 54.80 x 34.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |