Motorola radiopuhelimen MTP8500 / MTP8500Ex yhteensopiva akku 1900mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen MTP8500 / MTP8500Ex yhteensopiva akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-MTP850TW
130,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MTP8500
MTP8500Ex
MTP8550
MTP8550Ex
MTP8500Ex
MTP8550
MTP8550Ex
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
NNTN8570
NNTN8570A
NNTN8570B
NNTN8570A
NNTN8570B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTP850TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164029 |
| Korvaa | NNTN8570 / NNTN8570A / NNTN8570B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 14.06Wh |
| Mitat | 236.38 x 53.20 x 33.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |