Motorola radiopuhelimen MTP810Ex / MTP850Ex yhteensopiva akku 720mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen MTP810Ex / MTP850Ex yhteensopiva akku 720mAh
In stock
- SKU
- CS-MTP810TW
132,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MTP810Ex
MTP850Ex
MTP850Ex
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
NNTN7383
NNTN7383A
NNTN7383A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTP810TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164043 |
| Korvaa | NNTN7383 / NNTN7383A |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 5.33Wh |
| Mitat | 137.70 x 56.60 x 33.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |