Motorola radiopuhelimen LEX L10 / L10i yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen LEX L10 / L10i yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-MOX100TW
54,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LEX L10
L10i
L10ig
L10ig LTE
L10i
L10ig
L10ig LTE
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
PMNN4475
PMNN4475B
PA33GAB013A
PMNN4475B
PA33GAB013A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MOX100TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162650 |
| Korvaa | PMNN4475, PMNN4475B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 16.65Wh |
| Mitat | 72.22 x 52.60 x 12.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |