Motorola radiopuhelimen GP329 EX / GP340 ATEX yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen GP329 EX / GP340 ATEX yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-MTP340TW
61,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GP329 EX
GP340 ATEX
GP340 Ex
GP380 ATEX
GP380 Ex
GP580 Ex
GP680 Ex
GP340 ATEX
GP340 Ex
GP380 ATEX
GP380 Ex
GP580 Ex
GP680 Ex
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
NNTN5510
NNTN5510AR
NNTN5510BR
NNTN5510CR
NNTN5510DR
NNTN5510AR
NNTN5510BR
NNTN5510CR
NNTN5510DR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTP340TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151364 |
| Korvaa | NNTN5510 / NNTN5510AR / NNTN5510BR / NNTN5510CR / NNTN5510DR |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 123.52 x 58.70 x 35.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |