Motorola radiopuhelimen EVOLVE LTE / AR494948 yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen EVOLVE LTE / AR494948 yhteensopiva akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-MTK215TW
52,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EVOLVE LTE
AR494948
HK2157A
AR494948
HK2157A
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
BT000593A01
BT000594A01
BT000594A01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTK215TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202967 |
| Korvaa | BT000593A01 / BT000594A01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 22.33Wh |
| Mitat | 80.50 x 54.60 x 11.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |