Motorola radiopuhelimen Astro Saber / MX1000 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen Astro Saber / MX1000 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-MKT593TW
41,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Astro Saber
MX1000
MX2000
MX3000
MX3010
Saber 1
Saber 2
Saber 3
Saber I
Saber I R
Saber II
Saber II R
Saber III
T2000
MX1000
MX2000
MX3000
MX3010
Saber 1
Saber 2
Saber 3
Saber I
Saber I R
Saber II
Saber II R
Saber III
T2000
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
NTN4538
NTN4592
NTN4593
NTN4593DR
NTN4594
NTN4595
NTN4595A
NTN4595B
NTN4595DR
NTN4595M
NTN4595N
NTN8251AR
NTN4592
NTN4593
NTN4593DR
NTN4594
NTN4595
NTN4595A
NTN4595B
NTN4595DR
NTN4595M
NTN4595N
NTN8251AR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MKT593TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158547 |
| Korvaa | NTN4594 / NTN4593 / NTN4593DR / NTN4595 / NTN4595A / NTN4595B / NTN4595DR / NTN4595M / NTN8251AR / NTN4538 / NTN4592 / NTN4595N |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 82.70 x 74.10 x 29.80mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |