Motorola radiopuhelimen APX7000 / APX7000XE P25 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen APX7000 / APX7000XE P25 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-MPX700TC
51,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
APX7000
APX7000XE P25
APX6000
APX6000XE P25
APX6000 P25
APX8000
APX6000XE
SRX2200
APX 6000
APX7000XE
Apx 5000
Apx5000
APX8000XE
APX7000XE P25
APX6000
APX6000XE P25
APX6000 P25
APX8000
APX6000XE
SRX2200
APX 6000
APX7000XE
Apx 5000
Apx5000
APX8000XE
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
NTN7034
PMNN4487A
NNTN7034A
NNTN7034B
NNTN7038
NNTN7038A
NNTN7038B
PMMN4403
NNTN8921
NNTN8921A
NNTN8921B
NNTN8921C
PMNN4486A
PMNN4486
NNTN7035
NNTN7035A
PMNN4487A
NNTN7034A
NNTN7034B
NNTN7038
NNTN7038A
NNTN7038B
PMMN4403
NNTN8921
NNTN8921A
NNTN8921B
NNTN8921C
PMNN4486A
PMNN4486
NNTN7035
NNTN7035A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MPX700TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202141 |
| Korvaa | NTN7034 / PMNN4487A / NNTN7034A / NNTN7034B / NNTN7038 / NNTN7038A / NNTN7038B / PMMN4403 / NNTN8921 / NNTN8921A / NNTN8921B / NNTN8921C / PMNN4486A / PMNN4486 / NNTN7035 / NNTN7035A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37Wh |
| Mitat | 136.40 x 59.70 x 42.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |