Motorola radiopuhelimen APX2000 / APX-2000 yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen APX2000 / APX-2000 yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-MTK447TW
47,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
APX2000
APX-2000
APX3000
APX-3000
APX4000
APX4000 and APX4000Li
APX4000Li
MotoTRBO XPR 3300
MOTOTRBO XPR 3500
MOTOTRBO XPR 7350
MOTOTRBO XPR 7380
MOTOTRBO XPR 7550
MOTOTRBO XPR 7580
XPR 3300
XPR 3500
XPR 7350
XPR 7380
XPR 7550
XPR 7580
APX-2000
APX3000
APX-3000
APX4000
APX4000 and APX4000Li
APX4000Li
MotoTRBO XPR 3300
MOTOTRBO XPR 3500
MOTOTRBO XPR 7350
MOTOTRBO XPR 7380
MOTOTRBO XPR 7550
MOTOTRBO XPR 7580
XPR 3300
XPR 3500
XPR 7350
XPR 7380
XPR 7550
XPR 7580
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
NNTN8128A
NNTN8129AR
NTN8128A
PMNN4406AR
PMNN4406BR
PMNN4424
NNTN8129AR
NTN8128A
PMNN4406AR
PMNN4406BR
PMNN4424
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTK447TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155874 |
| Korvaa | NNTN8128A / NNTN8128C / NNTN8129AR / NTN8128A / PMNN4406AR / PMNN4406BR / PMNN4424 / PMNN4424A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 17.02Wh |
| Mitat | 118.70 x 55.00 x 40.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |