Motorola NTN8293, NTN8294, Tetra MTP200 akku 4300mAh / 32.25Wh
calcActive())">
Motorola NTN8293, NTN8294, Tetra MTP200 akku 4300mAh / 32.25Wh
In stock
- SKU
- CS-MTX350TW
115,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
NTN8293
NTN8294
Tetra MTP200
Tetra MTP300
XTS3000
XTS3500
XTS4250
XTS5000
NTN8294
Tetra MTP200
Tetra MTP300
XTS3000
XTS3500
XTS4250
XTS5000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
BP8299MHUC
NTN8293
NTN8293AR
NTN8294
NTN8294A
NTN8294AR
NTN8294B
NTN8294BR
NTN8923
NTN8923AR
RNN4007AR
NTN8293
NTN8293AR
NTN8294
NTN8294A
NTN8294AR
NTN8294B
NTN8294BR
NTN8923
NTN8923AR
RNN4007AR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTX350TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076322 |
| Korvaa | RNN4007AR / NTN8923 / NTN8923AR / NTN8294 / NTN8294A / NTN8294AR / NTN8294B / NTN8294BR / NTN8293 / NTN8293AR / BP8299MHUC / NNTN7453A / NNTN4435B / NTN8297 / NTN8297AR / NTN8297A / NTN8297B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 32.25Wh |
| Mitat | 156.60 x 58.72 x 34.20mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |