Motorola MTP700 akku 1800mAh / 13.50Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
MTP700
MTP750
MTP750
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
FTN6573
FTN6574
PMNN4047
FTN6574
PMNN4047
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTP700TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076285 |
| Korvaa | PMNN4047 / FTN6573 / FTN6574 / PMN4047BR / PMR4047 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.5Wh |
| Mitat | 140.00 x 54.40 x 33.40mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |